Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Çık

Kurumsal Kimlik

Kurumsal kimlik veya kurumsal imaj, bir şirketin veya ticari amaç gütmeyen bir oluşumun kendini iç ve dış paydaşlara (müşteriler, yatırımcılar ve çalışanlar gibi) sunma şeklidir. Kurumsal kimlik markalaşma ve ticari marka kullanımının görsel boyutudur. Aynı zamanda ürün tasarımı, reklamcılık, halkla ilişkiler vb. olguları da içerir. Kurumsal kimlik, kurumsal iletişimin sürdürülmesi ve kurumsal iş hedeflerine uyum sağlamak ve bunları kolaylaştırmak için oluşturulmuş bir bütündür.

SEREZART CREATIVE STUDIO SEREZART CREATIVE STUDIO
01
Tanınabilirlik

Kurumsal görsel kimlik bir kuruma görünürlük ve tanınabilirlik sağlar. Neredeyse tüm kâr amaçlı ve kâr amacı gütmeyen kuruluşlar için, insanların kuruluşun var olduğunu bilmesi, adını ve ana işini doğru zamanda hatırlamaları hayati önem taşımaktadır.

02
Organizasyon

Kurumsal görsel kimlik dış paydaşlar için bir organizasyonu sembolize eder. Dolayısıyla imajına ve itibarına katkıda bulunur.

03
İlişki

Kurumsal görsel kimlik, bir kuruluşun yapısının dış paydaşlarına sunumudur ve şirketin tutarlılığı, bölümleri ve amaçları arasındaki ilişkileri görselleştirir.

04
Özdeşleşme

Kurumsal görsel kimlik, çalışanların bir bütün olarak kuruluşla özdeşleşmeleri sağlar. Kimlik belirleme, çalışanlar için hayati öneme sahip gibi görünmekte ve kurumsal görsel kimlik bu kimlik belirleme işleminde sembolik bir rol oynar.

Logo & Amblem

Şirketinizin logosu ve amblemi, markanızı tanımlamak için uzun bir yol kat edecektir. Bu nedenle logo oluşturma süreci profesyonel dokunuşlar ile yapılmalıdır. Logo ve amblem tasarımı; kurumsal kimliğin en önemli öğesi olup, firmayı veya markayı rakiplerinden farklı kılar. Doğru, etkileyici, kreatif ve kurallı bir şekilde tasarlanmış logo & amblem tasarımı markanızın akılda kalıcı ve ayırt edilebilir olmasını sağlar. Şirket organizasyonu ile özdeşleşecek, renk ve grafiksel dokunuşlar ile süslenmiş logonuz şirketinizin en önemli tasarım öğesidir.

Logonuz ve ambleminiz sizi rekabette öne çıkarır

Kurumsal kimliği oluşturan en temel öge olan logonun en temel işlevi; işletmenizi diğer işletmelerden ayıran benzersiz bir işaret vermesidir. Kurumsal bir logo marka bilinirliğinizi arttırır. Logo işletmeniz ile ilgili temel bilgileri tanımlar. Bu bilgilerden bazıları bulunduğunuz sektörü, sağladığınız hizmeti, hedef demografinizi ve marka değerlerinizi iletmelidir. Ayrıca müşterilerinize var olduğunuzu hatırlatan görsel bir etki bırakır ve paydaşlarınız ile güçlü görsel ilişkiler oluşturur.

Reklam Dokümanları Tasarımları

Katalog, broşür, flyer, dergi, açık hava reklamları ve diğer tüm reklam dokümanlarının tasarımı da logo ve kurumsal kimlik tasarımlarınızda olduğu gibi firmanıza özgü, kurumsal kimliğinizi yansıtan, yaratıcı, kurallı ve amaca ulaşmak için gerekli unsurları kapsayan şekilde olmalıdır.

Serezart Creative Studio olarak tasarım gücümüz ve yeteneklerimizle sizi rakiplerinizin önüne çıkarmak için gerekli tüm yaratıcılığı sergiliyoruz.

  • Ürünlerinizi müşterilerinize sergilemek için kataloğa mı ihtiyacınız var?
  • Fotoğraf ve tasarım uyumunu sağlayamıyor musunuz?
  • Fuarınız var ve ürünlerinizi müşterilerinize ulaştırmak için detaylı bir reklam mı yapmak istiyorsunuz?
  • Sezonluk ürünlerinizin sürekli müşterilerinize veya partnerlerinize kataloglarla mı sunuyorsunuz?
  • Broşür bastırarak hızlı ve sıcak bir reklam kampanyası mı yapmak istiyorsunuz?
  • Billboard, raket ve çeşitli açık hava reklamlara çıkıp geniş kitlelere mi ulaşmak istiyorsunuz?
  • Web üzerinden yaptırmayı düşündüğünüz reklam tasarımlarıyla dünyaya mı açılmak istiyorsunuz?

Bu ve buna benzer sorular artık canınızı sıkmamalı. Bu bilgilendirmeleri şu an okuyorsanız firmanız veya markanız için doğru yerdesiniz ve kahramanlarımıza ulaşmak üzeresiniz demektir.

Şimdi portfolyomuzu inceleyin ve size yapabileceklerimiz için bize ulaşın.

Grafik & Tasarım Hizmeti

Her firma mutlaka grafik-tasarım alanında kendisini doğru tanıtmak için gerek firma içindeki tasarımlarıyla gerekse hizmet verdiği dış paydaşlara karşı tutarlı ve belli bir çizgide gözükmek istemelidir. Bu kurumsal kimliğin bir gerekliliği olup profesyonellerce yürütülmesi gereken bir süreçtir. Her detay firmanızı öne çıkarıp fark yaratacaktır.

Serezart Creative Studio olarak kahramanlarımızla devreye giriyoruz ve firmanızın ihtiyacı olan tüm tasarımları gerçekleştiriyoruz. Sürekli beraber çalışmanın verdiği güçle her zaman fark yaratmanızı sağlayacak, tasarımlarımızla yanınızda olacağız.