Kapat
Type at least 1 character to search
Yukarı Çık

Prodüksiyon Hizmetleri

Reklam stratejilerinin hedeflenen kitleye ulaşmasının en etkili ve kolay yolu video içerikleridir. Hedef kitlenize doğru stratejilerle ulaşmak; içerikleri hedefe uygun hazırlanan, çekim ve montaj kalitesi üst düzey yapılan reklam film videoları hazırlamaktan geçer. Profesyonel olarak hazırlanan reklam videoları sizi rakiplerinizden öne çıkarır.

Kurgu, çekim, montaj ve seslendirme. Kurgu, çekim, montaj ve seslendirme.
01
Kurumsal Tanıtım Filmi

Firmanızın bilinirliğini, farkındalığını etkileyici bir görsel ile kurguluyoruz.

02
Marka Tanıtım Filmi

Firmanıza ait markanın hedef kitlenize en etkili biçimde etkilemesini kurguluyoruz.

03
Ürün Tanıtım Filmi

Ürünlerinizin hedef kitlenizde merak uyandıracağı reklam çözümleri üretiyoruz.

04
Mekan Tanıtım Filmi

Sahip olduğunuz işletmenizin müşterilerinize tanıtımını sağlayacak filmleri kurguluyoruz.

Hedef Kitle ve Fikirler

Tanıtım filmlerini; hedef kitlenizin yaşamlarında bir fark yaratacağına ikna edecek şekilde konumlandırmanız gerekir. Hedef kitlenizi harekete geçirecek hikayeler anlatmalısınız. Harika hikayeler ancak doğru fikirleri doğru kitleye doğru zamanda anlattığınızda hızlı büyüme potansiyeline sahip olacaktır. Süper kahramanlarımız birer usta hikaye anlatıcısıdır ve kitlenizi doğru strateji ile etkilemenize yardımcı olacak fikirleri tartışır ve incelerler.

Marka Kimliği ve Tanıtım

Tanıtım filminizi kurgularken markanızı ciddiye alıyoruz ve her videonun bir marka değeri olmasını sağlamak için tipografiyi, düzeni, renkleri ve genel estetiği göz önünde bulunduruyoruz. Tanıtım filminizi nasıl konumlandıracağımıza bakalım, konuşalım ve özel stratejiniz üzerinde çalışmaya başlayalım. Markanız için yaptığımız her videonun en üst düzeyde performans göstereceğine emin olabilirsiniz.